Pielęgnacja włosów


Salon ROMAN w Krakowie może poszczycić się wyjątkową przestrzenią – specjalistycznym Instytutem Kérastase. Zapraszamy do niego na rytuały pielęgnacyjne i regeneracyjne. Nieprzypadkowo noszą one nazwę Rytuałów Przyjemności – już sam wystrój i urządzenie przestrzeni sprzyjają relaksowi, a starannie wykonywane zabiegi pielęgnacyjne gwarantują odprężenie. Chcemy, żeby rytuały Kérastase były dla Ciebie wyjątkową chwilą i możesz mieć pewność, że zadbamy o najdrobniejszy szczegół.

Oferta zabiegów jest bardzo szeroka, wszystkie wykonywane są przy użyciu specjalistycznych produktów i urządzeń i poprzedzone szczegółową diagnozą z wykorzystaniem mikrokamery. Aby idealnie dobrać rodzaj produktu i odpowiedni rytuał, analizuje się strukturę włosów i kondycję skóry głowy. Natomiast po zabiegu każda klientka dostaje szczegółowe wytyczne, jak samej dbać o włosy i z jakich produktów korzystać w codziennej pielęgnacji.

Nie jesteś przekonana, że naprawdę warto odwiedzić nasz Instytut Kérastase? Zobacz, jak wyglądają nasze Rytuały Przyjemności: