Przy zabiegu kolagenowym - peeling kawitacyjny GRATIS!


24 Lip 2020

Kolagen, którego używamy do wykonania zabiegu to najczystsza forma aktywnego kolagenu, który charakteryzuje się silnymi właściwościami rewitalizującymi i regenerującymi. Rekomendowany jest do pielęgnacji cery dojrzałej, zmęczonej, przesuszonej, a nawet zwiotczałej na skutek zmian hormonalnych. Likwiduje wszelkie objawy starzenia się skóry, w tym zmiany naczyniowe ,rozszerzone naczynka, “pajączki”, nadmierne rumieńce, trądzik różowaty i pospolity, zaczerwienienia oraz wszelkiego rodzaju zmiany pigmentowe takie jak przebarwienia, piegi czy plamy posłoneczne.

Alterowoda komórkowa, którą wzbogacamy zabieg ma skład wody występującej w skórze człowieka i jest pomocna w prawidłowym procesie wchłaniania kolagenu. Zapewnia równowagę niezbędną do prawidłowego funkcjonowania procesów komórkowych oraz bierze udział w procesach metabolicznych. Dodatkowo została wzbogacona o naturalną witaminę C (30%) oraz polifenol, dzięki czemu przeciwdziała starzeniu się skóry.

Peeling kawitacyjny doskonale wpływa na krążenie naszej krwi dzięki czemu dotlenia skórę i przywraca jej sprężystość. Działa na głębokie warstwy naskórka, dlatego stosowany jest w celu zwiększenia wchłanialności produktów kosmetycznych.

Kolagen Naturalny jest produktem wolnym od wszelakich barwników czy aromatów chemicznych dlatego jest bezpieczny dla skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień.

Cel zabiegu: odmłodzenie skóry oraz jej rewitalizacja.

Czas trwania promocji: sierpień i wrzesień 2020r.


Powrót