Bezpłatne zajęcia dla dzieci


01 Kwi 2014

 

Dla kogo?

Dla rodziców, którzy często nie mają chwili dla siebie i chcieli by skorzystać z naszych usług, podczas gdy ich pociechy spędzały by miło czas.

Na czym polegają zajęcia?

To nie tylko czas na zwykłą zabawę ale również działania plastyczne prowadzące dzieci do świata fantazji i bajek, działania rozwijające wyobraźnię i twórcze myślenie przez wykorzystywanie przedmiotów codziennego użytku, wspólne wymyślanie gier, wycinanki i kolorowanki, aktywne słuchanie muzyki, elementy dramy i bajko-terapii, zabawy ruchowe. Pracę z dziećmi opieramy przede wszystkim na indywidualnym podejściu, otwarciu na pomysły dzieci, stwarzaniu im możliwości wyboru działań w atmosferze bezpieczeństwa, zaufania i ciepła. Zajęcia przewidziane są dla dzieci w wieku 3 do 10 lat.

Kto prowadzi?

Ewelina Krawczyk, która ukończyła studia magisterskie z Edukacji artystycznej w zakresie sztuk plastycznych oraz podyplomowe z Terapii pedagogicznej z arteterapią i Pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną. Animator działań artystyczno – pedagogicznych. Od 2 lat współpracującą z Galerią Onamato, gdzie prowadzi Warsztaty artystyczne dla dzieci. Na co dzień, od 4 lat, pracuje w jednym z krakowskich przedszkoli jako nauczyciel.

Kiedy?

Najbliższe zajęcia planujemy 14 czerwca oraz 28 czerwca 2014 10:00 - 14:00 Chętnych prosimy o kontakt z naszą recepcją 12 422 76 27. Prosimy przy rezerwacji terminu dla siebie o podanie imienia i wieku dziecka, które w czasie Waszej wizyty będzie pod naszą opieką.

Zapraszamy :)


Powrót